Uw commentaar ...

Namen van 167 schepen gebouwd door Ipe Annes Hooites te Hoogezand

De werf wordt in 1699 gekocht door Annes Meursing Hooites. Achtereenvolgens Hooites Meusing Anne, Anne Willems Hooites, Ipe Anne Hooites (ook gespeld als Ype) [1812-1891], Hooites Roelof.
Ipe bezat drie werven: te Hoogezand, Foxhol en Foxholsterbosch.
1805Jonge Derk (Smak)
1834Margaretha Hendrika (Kofschip)
1836Alida (Kofschip)
1839Jonge Willem (Kofschip)
1839Alkanna Elisabeth (Kofschip)
(1858) Willem
(1868) Johanna Geziena
(1871) Johannes Albertus
(1872) Geessien de Witt
1840Jonge Gerritsen (Kofschip)
1840Fenna (Schoenerkof)
1840Pieter Hendrik (Kofschip)
(1852) Hendrik Pieter
(1855) Antje
1841Reintje (Kofschip)
(1850) Gijsbertha Willemina
1841Jacomina (Schoenerkof)
1842Maria Catharina (Kofschip)
1843Renske Hooites (Kofschip)
1843Vesta (Schoenerkof)
1843Catharina Knelsina (Schoenerkof)
1844Stad Kampen (Kofschip)
(1853) Lammechiena Margonda
1845Graaf van Rechteren (Schoenerkof)
(1852) Maria
(1866) Catharina
1845Admiraal de Winter (Schoenerkof)
1847Jeanne Marie (Schoenerkof)
1847Maria Catharina (Kofschip)
(1864) Cornelia Elisabeth
1848Jonge Duyf (Schoenerkof)
(1857) Eendragt
1849Anna Catharina (Kofschip)
1849Roelfina Gerardina (Kofschip)
1849Jonge Pieter (Schoenerkof)
1850Zwanette (Schoener, 2-mast)
1851Geziena Pronk (Schoenerkof)
(1855) Friso
(1869) Fenna Hendrika
1851Equator (Schoenerbrik)
1851Elisabeth (Schoener, 2-mast)
1851Agatha (Schoener, 2-mast)
(1861) Camilla
(1872) Catharina
1852Zeeploeg (Schoener, 2-mast)
(1867) Froukje
1852Grietje (Schoenerkof)
1852Jonge Andries (Schoenerkof)
(1869) Hoop
1852Donau (Schoener)
1852Antje (Schoener, 2-mast)
1852Fennechiena Arendina (Galjoot)
1852Arendina (Schoener, 2-mast)
1852Cornelia (Galjoot)
(1862) Antje
1852Gezusters Bol (Schoenerkof)
(1859) Aries
1853Meika (Schoener, 2-mast)
1853Harmonie (Schoener, 2-mast)
1853Redite (Schoener, 2-mast)
1853Meika (Galjoot)
1853Wendelina (Schoenerkof)
1853Dolphijn (Schoener)
1853Irene (Schoener, 2-mast)
(1866) Eexta
1853Antje (Schoener, 2-mast)
1854Reintje (Schoener, 2-mast)
1854Maria (Schoener, 2-mast)
1854Sia en Elisabeth (Schoener, 2-mast)
1854Thetis (Schoener, 2-mast)
1854Crescendo (Schoener, 2-mast)
1855Johanna (Schoener, 2-mast)
1855Magdalena Johanna (Schoener, 2-mast)
(1879) Trio
1855Neptunus (Schoener, 2-mast)
1855Jacoba (Schoenerbrik)
1855Betje Pronk (Schoener, 2-mast)
1855Hazard (Schoener, 2-mast)
1855Anna (Schoener, 2-mast)
1855Geziena Jantina (Schoener, 2-mast)
1856Zeven Sterren (Schoener, 2-mast)
1856Verwisseling (Schoener, 2-mast)
1856Frouwina (Schoener, 2-mast)
1856Veendam (Schoener, 2-mast)
(1863) Waalwijk
1856Hendrik Pieter (Schoener, 2-mast)
(1869) Hendrika
1856Elisabeth Helena (Schoener, 2-mast)
1856Anne Willem (Schoener, 2-mast)
(1862) Hillegonda
1856Zwerver (Schoener, 2-mast)
1856Grijpskerk (Schoener, 2-mast)
(1864) Senior
(1866) Economie
1857Familietrouw (Schoener)
1857Zwaantje (Schoener, 2-mast)
1857Christina (Brik)
1857Philadelphia (Schoener, 2-mast)
1857Mina (Schoener, 2-mast)
(1863) Valk
(1870) Voelkina Blink
1857Annette Frederika (Schoener, 2-mast)
1857Sicco (Schoener, 2-mast)
(1867) Adrianus
1857Geziena Hooites (Schoener, 2-mast)
1857Anna (Schoener, 2-mast)
1858Maria (Schoener, 2-mast)
1858Martha Alida (Schoener, 2-mast)
1858Marchiena (Schoenerbrik)
1858Catharina Cornelia (Galjoot)
1858Elisabeth Jacomine (Schoenerbrik)
1858Waarden, de (Brik)
(1870) Lammechiena Wuffers
1858Catharina (Schoenerbrik)
(1864) Twee Gezusters
1859Weltevreden (Schoener, 2-mast)
1859Donati (Schoenerbrik)
(1862) Clasina
(1869) Nerva
1859Newa (Schoener, 2-mast)
1859Agatha (Brik)
1859Dollard (Brik)
1859Barend (Schoener, 2-mast)
1859Spes Nostra (Schoener, 2-mast)
(1866) Concordia
1860Geziena (Schoenerbrik)
1860Otto (Schoener, 2-mast)
(1888) Wildina Christina
1860Confiance (Schoener, 2-mast)
1860Concurrent (Galjoot)
1861Wybe Jacobs (Kofschip)
(1869) Plotus
1861Maria (Schoenerbrik)
1861Geert Andries (Schoener, 2-mast)
1861Alida (Schoener, 2-mast)
(1862) Tweelingen
(1862) Elisabeth en Helena
1861Cornelia Wilhelmina (Galjoot)
1861Catharina (Schoener, 2-mast)
1862Lambertha (Schoenerkof)
1862Fenna (Galjoot)
1862Poseidon (Schoener, 2-mast)
1862Pelgrim (Schoener, 2-mast)
1862Fenna (Schoener, 2-mast)
1862Anna Catharina Wilhelmina (Galjoot)
(1872) Dolfijn
1862Amalia (Galjoot)
(1878) Najade
1863Willem van Den Bey (Brik)
1863Solide (Brik)
1863Hazard (Schoener, 2-mast)
1863Tasmania (Schoenerbrik)
1863Geziena (Schoenerkof)
1863Anna Cecilia (Brik)
1863Depositum (Schoenerbrik)
(1869) Irene
(1873) Geertruida
1864Martha Alida (Schoenerbrik)
1864Rosinante (Brik)
1864Junior (Schoenerbrik)
1864Astrea (Schoener, 2-mast)
1864Jan Smit (Schoener, 2-mast)
1864Zeven Gebroeders (Brik)
1864Columbus (Schoenerbrik)
1864St. Petersburg (Schoener, 2-mast)
1865Sikkolina (Schoener, 2-mast)
1865Veendam (Schoener, 3-mast)
1865Reinier (Schoener, 2-mast)
1865Zeehond (Galjoot)
1865Concordia (Schoenerbrik)
1865Goorecht & Oldambt (Brik)
1866Tasmania (Brik)
1866Perseverance (Brik)
1866Arend (Schoener, 2-mast)
(1886) A.H. van Bergen
1866Sophia Constantia (Schoenerbrik)
1866Jantje (Schoener, 2-mast)
(1874) Anna Maria
1866Anna Margaretha (Galjoot)
1866Anna (Schoener, 2-mast)
1866Albatros (Brik)
1867Wereldburger (Brik)
1867Vlijt (Schoener, 3-mast)
1867Jantina Maria (Schoenerbrik)
1867Jacob Den Breems (Brik)
(1874) J.H. Henkes
1867Jacoba (Schoener, 2-mast)
1867Titia (Schoener, 3-mast)
1868Goudvisch (Galjoot)
1868Jonge Ipe (Galjoot)
(1872) Redite
(1874) Harmonie
(1896) Agina Alida
1868Anna Maria (Brik)
1868Anna Magdalena (Schoener, 3-mast)
(1874) Weldaad
(1876) Catharina
1869Spes Nostra (Schoener, 3-mast)
1869Catharina Hendrika (Brik)
1869Heinrich Martin (Schoener, 2-mast)
1870Ambulant (Brik)
1870Adriatic (Schoener, 2-mast)
1871Ipe Ipeus (Schoener, 3-mast)
1871Jantje (Schoenerbrik)
1872Thalassa (Schoener, 3-mast)
1872Broedertrouw (Schoenerbrik)
1873I.A. Hooites (Brik)
1873Agatha (Brik)
1874Admiraal de Ruyter (Schoenerbrik)
1874Triƫst (Schoener, 3-mast)
(1884) Maria
(1892) Aurora
1875Zodiac (Schoener, 2-mast)
(1889) Mercurius
1875Ambulant (Schoener, 3-mast)
(1882) Werklust
1876Voorwaarts (Schoenerbrik)
1876Helena (Brik)
1877Admiraal Tromp (Brik)
1877Fiducia (Schoenerbrik)
1883Johanna Christina (Tjalk)
(1896) Sieberdina II
1889Frits Faber Beukema (Schoener, 3-mast)
(1896) Voorwaarts